Náš sortiment

mleko

Mléčné výrobky

pecivo

Pečivo a cereálie

napoje

Nápoje

caj

Čaje a bylinky

U výběru BIO sortimentu u nás vždy rozhoduje kvalita a chuť, nikoliv cena – nejdeme cestou zalíbení se nižší cenou na úkor kvality a chuti. To byl také důvod vzniku naší firmy Zdravá spižírna. V blízkosti Českých Budějovic tehdy Milanu Tripesovi chyběla komplexní nabídka v prodejnách zdravých výživ a BIO potravin – tzn. nejen kvalitní a chutný sušený sortiment v BIO kvalitě, ale také čerstvé kváskové pečivo, mléčné produkty, vegetariánské a veganské a především ovoce a zelenina = to vše v BIO kvalitě a v dostatečném množství.

Největší inspirací pro naší prodejnu jsou velké zahraniční BIO supermarkety, které mají sortiment postavený na kvalitě, chuti, čerstvosti a přirozenosti. Další inspiraci, pro doplňování sortimentu, si bereme od těch nejkvalitnějších farmářů a producentů, které ve valné většině známe osobně a jsme v častém kontaktu. Sortiment takřka denně doplňujeme o otestované novinky – je pro nás důležitá pestrá a chutná nabídka BIO potravin, ze které si bude moct každý den náš zákazník pohodlně vybrat.
Naše nabídka zahranuje i velké množství zahraničních výrobků a to z několika důvodů – širší sortiment (např. firma Rapunzel působí na trhu s BIO potravinami již přes 40 let), ale také často vyšší kvalita a pestřejší chuť.

Vycházíme z toho, že BIO potraviny není nic jiného než to, co bylo kdysi naprosto normální a přirozené – naši předkové zcela jistě nepoužívali na pěstování, chov či úpravu potravin jakékoliv chemické konzervanty.

Pro nás představují BIO potraviny zejména přirozenost a možnost, jak uchovat do ještě budoucna alespoň část čisté půdy pro další generace.